  DSPIC30F0011BT-30IP Datasheet PDF File
For DSPIC30F0011BT-30IP Found Datasheets File :: 15+       Page :: | 1 | <2> |
    GTM, Corp.
Microchip Technology, Inc.
RECOM Electronic GmbH
Description 8-Channel Disk Read/Write Circuit
6-Channel Read/Write Circuit 6通道写电
2-Channel Disk Read/Write Circuit 2通道磁盘写电
4-Channel Disk/Tape Read/Write Circuit 4通道的磁磁带写电
File Size 238.02K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. ADS7830IPWTG4
Description 8-Bit, 8-Channel Sampling A/D Converter with I<sup>2</sup>C Interface 16-TSSOP -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Microchip Technology Inc.
Sumida, Corp.
Description    28/44-Pin High-Performance Switch Mode Power Supply Digital Signal Controllers
16-BIT, FLASH, 20 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PQFP44 10 X 10 MM, PLASTIC, MS-026, TQFP-44
16-BIT, FLASH, 30 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PDSO28 0.300 INCH, PLASTIC, MS-013, SOIC-28
16-BIT, FLASH, 30 MHz, RISC MICROCONTROLLER, PDIP28 0.300 INCH, PLASTIC, MO-095, SDIP-28