  DS1100-200 Datasheet PDF File
    MAXIM INTEGRATED PRODUCTS INC
Part No. DS1100U-100TAMPR
Description SILICON DELAY LINE, TRUE OUTPUT, PDSO8
File Size 144.07K  /  50 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. ADS1100A0IDBVR
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Maxim Integrated Products
Description
File Size 168.40K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. ADS1100A2IDBVT
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
    MAXIM INTEGRATED PRODUCTS INC
Description 3-Volt 5-Tap Economy Timing Element (Delay Line) SILICON DELAY LINE, TRUE OUTPUT, PDSO8
File Size 168.42K  /  6 Page
Part No. ADS1100A7IDBVT
    VISHAY SEMICONDUCTORS
Description 5 A, 200 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-201AD
Soft Recovery Fast-Switching Plastic Rectifier Forward Current 5.0 A