  DH3316P-333ML Datasheet PDF File
    Taiyo Yuden (U.S.A.), I...
Part No. QMK316B7333ML-T
Description Medium-high Voltage Multilayer Ceramic Capacitors
File Size 310.58K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Coilcraft, Inc.
COILCRAFT INC
Description Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 5.6 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 330 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 680 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD