  CWX813-16.384M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. ECCM1F-14-16.384M
Description CRYSTALS 15/30 0 70 14PF 16.384MHZ ATCUT FUND 7X5MM 4PAD SMD QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 16.384 MHz