  CTIHSM5832F-151K Datasheet PDF File
    OHMITE MANUFACTURING CO
Part No. PSML32-151K
Description 1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 90.20K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ151KB4BE01J
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Panasonic
Part No. AN6151K
Description Telephone Set Communication Circuit
File Size 529.13K  /  6 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ151KN4AE01J
Tech specs
Official Product Page
Description 1 ELEMENT, 820 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 150 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 470 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD