  CTGS43F-390K Datasheet PDF File
Description 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 220 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR