  CTGS137F-560K Datasheet PDF File
    1812-473K 1812R-333K 1812-560K
API DELEVAN
Part No. 1812-473K 1812R-333K 1812-560K
Description 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.056 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD