  CTDO1605TF-474M Datasheet PDF File
Coilcraft lnc.
Description Coupled Inductors
File Size 441.84K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. KR355WD7LF474MH01L
Description X7T (EIA) 1000Vdc 0.47μF±20%