  CTCDRH73C-220M Datasheet PDF File
    S1220M
Bothhand USA, LP.
Part No. S1220M
Description T1/E1/CEPT/ISDN-PRI INTERFACE MODULES
File Size 74.46K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. ISO7220MDRG4
Description Dual Channel, 2/0, 150Mbps Digital Isolator 8-SOIC -40 to 125
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Part No. Q2220M-40L
Description RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS
File Size 857.19K  /  16 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. CC3220MODSF12MOBR
Description SimpleLink Wi-Fi&reg; CERTIFIED&reg; Wireless Module Solution 63-QFM -40 to 85
Tech specs
Get Free Sample
Official Product Page
Description Voltage Regulator
File Size 21.95K  /  2 Page
Part No. ISO7220MDR
Description 1 ELEMENT, 22 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD