  CT1210F-1R0M Datasheet PDF File
Description 1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR