  CT0603PSF-392M Datasheet PDF File
ON Semiconductor
Description 2/3/4-Phase Controller for CPU Applications
File Size 311.31K  /  32 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. LM392M
Description Low Power Operational Amplifier/Voltage Comparator 8-SOIC 0 to 70
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    YAGEO CORP
Description 1 ELEMENT, 3900 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 22000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 25000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 2700 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 12000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 30000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR