  CS321613-R18K Datasheet PDF File
For CS321613-R18K Found Datasheets File :: 90+       Page :: | 1 | <2> | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
Abracon, Corp.
ABRACON[Abracon Corporation]
Description 1 ELEMENT, 0.1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.47 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.03 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008
1 ELEMENT, 6.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008
1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 1.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 2.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.39 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.22 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.01 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008
1 ELEMENT, 0.75 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.0022 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.0056 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.0015 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE
1 ELEMENT, 0.0033 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD CHIP, 1008, LEAD FREE