  CR75NP-100KB Datasheet PDF File
For CR75NP-100KB Found Datasheets File :: 61+       Page :: | 1 | <2> | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
Sumida, Corp.
Sumida Corporation
Description 1 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 180 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 100 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 120 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 150 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT