  CI100505-68NJ Datasheet PDF File
Superworld Electronics
http://
Description CERAMIC CHIP INDUCTORS
File Size 374.34K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Central Technologies
Description Wire-wound Chip Inductors - Open Wound
File Size 213.64K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
Description Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.018 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.15 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.027 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.18 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.0022 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.0012 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.0068 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD