  CI100505-27NJ Datasheet PDF File
Bourns Electronic Solutions
Bourns Electronic Solut...
Description High Q Chip Inductors
   High Q Chip Inductors
File Size 76.49K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Bourns Electronic Solut...
Description Multi-Layer Chip Inductors
File Size 257.86K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Superworld Electronics
http://
Description CERAMIC CHIP INDUCTORS
File Size 390.10K  /  7 Page
Superworld Electronics
http://
File Size 374.34K  /  7 Page
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
Description Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.018 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.15 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.027 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.18 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.0022 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.0012 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Multi-Layer Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.0068 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD