  CI100505-1N5D Datasheet PDF File
For CI100505-1N5D Found Datasheets File :: 32+       Page :: | 1 | <2> | 3 | 4 |
Dialight Corporation
Description DuroSite? Series LED Low Bay
File Size 434.03K  /  4 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
Description SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 22 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 3.9 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 10 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 1.8 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 12 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 33 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 5.6 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.033 uH, POLYMER-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 8.2 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 2.7 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.0074 uH, POLYMER-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 6.8 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 47 uH, ALUMINA CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMT Chip Inductors 1 ELEMENT, 0.082 uH, POLYMER-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD