  CDRR94NP-330MB Datasheet PDF File
For CDRR94NP-330MB Found Datasheets File :: 47+       Page :: | 1 | <2> | 3 | 4 | 5 |
    Sumida, Corp.
SUMIDA CORP
Description 2 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
2 ELEMENT, 330 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
2 ELEMENT, 12 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
2 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD