  CDR105BNP-101KB Datasheet PDF File
For CDR105BNP-101KB Found Datasheets File :: 44+       Page :: | 1 | <2> | 3 | 4 | 5 |
RCD COMPONENTS INC.
Description 1 ELEMENT, 33 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 1000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD