  CDEP6D48MENP-1R0M Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Description CHOKE RF RADIAL 1.0UH 20% 1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
CHOKE RF RADIAL 4.7UH 20%
Leaded Choke; Series:1120; Inductance:3.3uH; Inductance Tolerance: /- 20 %; Terminal Type:Radial Leaded; Core Material:Ferrite; Current Rating:11.4A; DC Resistance Max:0.005ohm; Leaded Process Compatible:No
1 ELEMENT, 3.9 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR