  BYR10-25T Datasheet PDF File
PHILIPS[Philips Semiconductors]
NXP Semiconductors
Description RS232 TO CURRENT LOOP DB25M/TERM BLOCK - JAPAN
RECTIFIER DIODES SCHOTTKY BARRIER
File Size 48.54K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    NXP Semiconductors N.V.
Part No. PBYR1035F-45F BY459F BY359
Description 10 A, 45 V, SILICON, RECTIFIER DIODE
10 A, 1500 V, SILICON, RECTIFIER DIODE