  BTB12-800CRG Datasheet PDF File
For BTB12-800CRG Found Datasheets File :: 43+       Page :: | 1 | <2> | 3 | 4 | 5 |
ST Microelectronics
Philips
STMICROELECTRONICS[STMicroelectronics]
意法半导
STMicroelectronics N.V.
Description 800 V, 12 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
TRIAC,800V V(DRM),12A I(T)RMS,TO-220
250MHz Wideband Transconductance Amplifier with Differential Output
330mW, Ultra-Small, Audio Power Amplifiers with Shutdown
12A TRIACS 2A双向可控
12A TRIACS 12A双向可控