  ATF22V10CQZ-20SC Datasheet PDF File
    SF20SC9
SHINDENGEN[Shindengen Electric Mfg.Co.Ltd]
Part No. SF20SC9
Description SCHOTTKY RECTIFIERS SBD
File Size 354.18K  /  8 Page
View it Online
Download Datasheet
Texas Instruments
Part No. UCC5320SCDWV
Description 2A/2A, Single-Channel Isolated Gate Driver for Bipolar Supply (E) or With Split Output (S) 8-SOIC -40 to 125
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Part No. S20SC4M
Description Schottky Rectifiers (SBD) (40V 20A)