  A2T21H100-25S Datasheet PDF File
MicroPower Direct, LLC
Description Single Output, 25W Compact, Enclosed AC/DC Power Supplies
File Size 229.30K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 51700-10502405CCLF
Description PwrBlade®, Power Supply Connectors, Vertical Header, With Guide Pin 5P 25S 5P
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    DPD-09P-25S-B2
Adam Technologies, Inc.
Part No. DPD-09P-25S-B2
Description D-SUB 9 PIN MALE 25 PIN FEMALE
File Size 109.76K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 10137130-003LF
Description PWR LowProfile® Header Assembly, Right Angle,Passive Guide, 25S 10P
Tech specs
Official Product Page
    CINCH CONNECTORS
Part No. 50-25SN-12
Description Card Edge Connector; No. of Contacts:50; Pitch Spacing:0.1"; Contact Termination:Solder; Leaded Process Compatible:No; Peak Reflow Compatible (260 C):No RoHS Compliant: No
File Size 22.14K  /  1 Page
    VMI
Part No. Z25S
Description Spice Model
    Voltage Multipliers, Inc.
Part No. Z25S
Description Spice Model
    Z25S
Voltage Multipliers Inc.
Part No. K25S
    VMI[Voltage Multipliers Inc.]
Part No. K25S
Part No. LPJ-25SP
Description TIME DELAY BLOW ELECTRIC FUSE, 25A, 600VAC, 300VDC, 300000A (IR), INLINE/HOLDER