  824LY-471K Datasheet PDF File
    GOWANDA ELECTRONICS CORP
Part No. 15M471K
Description 1 ELEMENT, 4.7 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
File Size 174.38K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ471KA4BE01J
Description Safety Standard Certified Lead Type Disc Ceramic Capacitors for Automotive
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    12G471K
ETC
Part No. 12G471K
Description Search --To TNR12G471K
File Size 240.80K  /  9 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DE6B3KJ471KN4AE01J
Tech specs
Official Product Page
Description 1 ELEMENT, 820 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 150 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 470 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 34.01K  /  1 Page
Part No. DE6B3KJ471KB4BE01J
    Bourns, Inc.
BOURNS INC
Part No. 1140-680K 1140-471K 1140-561K 1140-390K 1140-5R6M
Description CHOKE RF RADIAL 68UH 10% 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
Leaded Choke; Series:1140; Inductance:470uH; Inductance Tolerance: /- 10 %; Terminal Type:Radial Leaded; Core Material:Ferrite; Current Rating:7.2A; DC Resistance Max:0.114ohm; Leaded Process Compatible:No
Leaded Choke; Series:1140; Inductance:560uH; Inductance Tolerance: /- 10 %; Terminal Type:Radial Leaded; Core Material:Ferrite; Current Rating:7.2A; DC Resistance Max:0.125ohm; Leaded Process Compatible:No
Leaded Choke; Series:1140; Inductance:39uH; Inductance Tolerance: /- 10 %; Terminal Type:Radial Leaded; Core Material:Ferrite; Current Rating:21A; DC Resistance Max:0.012ohm; Leaded Process Compatible:No
1 ELEMENT, 5.6 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR