  824LY-102K Datasheet PDF File
Description 1 ELEMENT, 68 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 18 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 4.7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR
1 ELEMENT, 1000 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR