  782XDXH10-24A Datasheet PDF File
    REL-IR-4L-24AC
PHOENIX CONTACT
Part No. REL-IR-4L-24AC
Description Plug-in industrial relay with power contacts and additional hard gold plating, 4 PDTs, test button, status LED, mechanical switch setting display, coil voltage: 24 V AC
File Size 96.62K  /  5 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10070165-00219ALF
Description D-Sub MicroTCA, Input Output Connectors, Cable Connector 24A 48V, Solder Bucket, without Accessory, Carton Box.