  3230-15PE41 Datasheet PDF File
List of Unclassifed Manufacturers
List of Unclassifed Man...
Description INSULATOR MATERIAL: PBT, UL 94V-0
File Size 41.86K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. FCE17A15PE410
Description Filter D-Sub Connectors, Input Output Connectors, FCE17 series, 15pin, Pin, 470pF