  181LY-152 Datasheet PDF File
Part No. 152
Description Analog IC
File Size 316.21K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    New Jersey Semi-Conduct...
Part No. 152-10 152-14 152-16 152-04 152-08 152-12 152-20 152-22 152-24
Description NPN Power TRANSISTORS
File Size 128.80K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
    RALTRON[Raltron Electronics Corporation]
Part No. AS-49.152-20-SMD
Description LOW PROFILE MICROPROCESSOR CRYSTAL
File Size 119.45K  /  1 Page
Glenair, Inc.
Part No. 227-152
Description High-Pressure Environmental In-Line Gender Changer
File Size 65.71K  /  1 Page
Description TRANSISTOR | BJT | NPN | 40V V(BR)CEO | 6A I(C) | TO-82
TRANSISTOR | BJT | NPN | 60V V(BR)CEO | 6A I(C) | TO-82
TRANSISTOR | BJT | NPN | 240V V(BR)CEO | 6A I(C) | TO-82
TRANSISTOR | BJT | NPN | 300V V(BR)CEO | 6A I(C)
TRANSISTOR | BJT | NPN | 120V V(BR)CEO | 6A I(C) | TO-82
TRANSISTOR | BJT | NPN | 280V V(BR)CEO | 6A I(C)
TRANSISTOR | BJT | NPN | 160V V(BR)CEO | 6A I(C) | TO-82
TRANSISTOR | BJT | NPN | 200V V(BR)CEO | 6A I(C) | TO-82
TRANSISTOR | BJT | NPN | 100V V(BR)CEO | 6A I(C) | TO-82
TRANSISTOR | BJT | NPN | 260V V(BR)CEO | 6A I(C)
TRANSISTOR | BJT | NPN | 220V V(BR)CEO | 6A I(C) | TO-82
TRANSISTOR | BJT | NPN | 140V V(BR)CEO | 6A I(C) | TO-82
TRANSISTOR | BJT | NPN | 180V V(BR)CEO | 6A I(C) | TO-82