  1127AS-6R4M Datasheet PDF File
For 1127AS-6R4M Found Datasheets File :: 16+       Page :: | 1 | <2> |
SUMIDA[Sumida Corporation]
Description POWER INDUCTORS (SMD Type)
File Size 220.63K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    SUMIDA CORPORATION.
Sumida, Corp.
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 13 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 1 ELEMENT, 8.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 8.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 8.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 1 ELEMENT, 3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 15 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 1 ELEMENT, 7 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 4.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 5.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 19 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 4.6 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 1 ELEMENT, 2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
POWER INDUCTORS (SMD Type) 2 ELEMENT, 6.4 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD