  0603CS-121EKTS Datasheet PDF File
For 0603CS-121EKTS Found Datasheets File :: 18+       Page :: | 1 | <2> |
Coilcraft lnc.
Description Chip Inductors - 0603CS (1608)
   Chip Inductors - 0603CS (1608)
   Chip Inductors ?0603CS (1608)
File Size 102.22K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Coilcraft lnc.
Description 0603CS Chip Inductors, 26 values, 10 of each
   0603CS Chip Inductors, 26 values, 10 of each
File Size 187.32K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
File Size 186.85K  /  1 Page
Description Chip Inductors
   Chip Inductors
File Size 204.90K  /  2 Page
Central Technologies
Description 1 ELEMENT, 0.011 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Wire-wound Chip Inductors - Open
    Coilcraft, Inc.
COILCRAFT INC
Description RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.2 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.11 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.21 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.11 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.15 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.15 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.0033 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.033 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.0033 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.0047 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.0047 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.12 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 2% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.03 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.01 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.015 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.0082 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
RF inductor, ceramic core, 5% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 0.0051 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.25 uH, CERAMIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD