  XFTPRH52D12-2R2M Datasheet PDF File
    Abracon, Corp.
ABRACON[Abracon Corporation]
Description 1 ELEMENT, 0.82 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 10 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 3.3 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.5 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 2.2 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 1.8 uH, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT