  XFS1MDR1605-100M Datasheet PDF File
    SSF-LXH100M-27009
Lumex Inc.
Part No. SSF-LXH100M-27009
Description
File Size 84.69K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10061913-100MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Surface Mount, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch