  VC0513-682 Datasheet PDF File
    XF682S-3R3M
XFMRS Inc.
Part No. XF682S-3R3M
Description Surface Mount Inductor
File Size 42.81K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    Atmel Corp.
ATMEL[ATMEL Corporation]
Description Dual Triple DMOS Output Driver with Serial Input Control
File Size 242.51K  /  16 Page
View it Online
Download Datasheet
    CM1682-02DE CM1682
ON Semiconductor
Part No. CM1682-02DE CM1682
Description 2 Channel EMI Filter with ESD Protection for Headsets/Speakers
File Size 262.63K  /  8 Page
API DELEVAN
Description 1 ELEMENT, 6.8 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.056 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.9 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 3.3 uH, IRON-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
File Size 1,072.81K  /  1 Page
    General Electric Solid State
Part No. 2N682 2N681 2N691
Description 25A silicon controlled rectifier. Vrsom 75V.
25A silicon controlled rectifier. Vrsom 35V.
25A silicon controlled rectifier. Vrsom 840V.