  VBT1045CBP-1205 Datasheet PDF File
Part No. 1951205
Description From old datasheet system
File Size 196.04K  /  17 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. G832MB131205122HR
Description 0.80mm Board-to-Board 85Ω Connector, Pitch 0.8mm, Height 7.7 mm, 120 Positions, Dual Row, BTB Vertical Plug SMT, 15u\\ Gold White.
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    POWER-ONE INC
Part No. BWS1205-8-I
Description 1-OUTPUT 2.5 W DC-DC REG PWR SUPPLY MODULE