  TTLPWG-45M Datasheet PDF File
    Ecliptek, Corp.
Part No. E1UDA18-3.579545M
Description CRYSTALS 30/50 0 70 18PF 3.579545MHZ ATCUT FUND HC-49/US QUARTZ CRYSTAL RESONATOR, 3.579545 MHz
File Size 68.60K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
    HIROSE ELECTRIC Co., Ltd.
Description x16 SRAM Module x16的SRAM模块
File Size 243.88K  /  7 Page
View it Online
Download Datasheet
    NIHON DEMPA KOGYO CO LTD
Description 1 FUNCTIONS, 45 MHz, 15 kHz BW(delta f), MONOLITHIC CRYSTAL FILTER
1 FUNCTIONS, 21.4 MHz, 15 kHz BW(delta f), MONOLITHIC CRYSTAL FILTER