  TR10-SLM10P Datasheet PDF File
    http://
MICROSEMI[Microsemi Corporation]
Description RECTIFIERS
File Size 145.27K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 95278-101TR10LF
Description BergStik®, Board to Board connector, Unshrouded vertical header, Surface Mount, Double Row, 10 Positions, 2.54mm (0.100in) Pitch.