  SRR1240-5R6M Datasheet PDF File
    Bourns Inc.
Bourns, Inc.
SUSUMU Co., Ltd.
Description SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 56 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 68 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 220 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 120 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 47 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
SMD Power Inductors 1 ELEMENT, 820 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD