  SRP1270-R68M Datasheet PDF File
Central Technologies
Description From .22 μH to 22 μH
File Size 344.83K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
Murata Manufacturing Co Ltd
Part No. DFE32CAHR68MR0L
Description Fixed IND 0.68uH 7000mA POWRTRN