  SMDD-200H Datasheet PDF File
Cooper Bussmann, Inc.
Description Double Row Terminal Blocks
File Size 465.20K  /  10 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 68004-200H
Description 68004-200H-BERG 100CC SR STRA
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    Leopard Imaging Inc.
Part No. LI-OV2311-FPDLINKIII-200H
Description Nvidia Jetson TX1/TX2 Developer Kit
File Size 2,077.05K  /  10 Page
View it Online
Download Datasheet
Part No. 50351-5200HLF
Description High Pin Count, Backplane Connectors, Receptacle, Right Angle, Through Hole, 4 Row, Card Connector Style, 200 Positions, 0 Guide Pin, 2.54mm (0.100in) Pitch