  SI65-330K Datasheet PDF File
    Bourns, Inc.
Coilcraft, Inc.
BOURNS INC
Description MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.12 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.18 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.047 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 1.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.068 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.15 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.82 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 5.6 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 1.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 2.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.27 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.56 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
MAGNETICS-MULTI-LAYER CHIP INDUCTOR 1 ELEMENT, 0.1 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD