  PDU15F-5B4 Datasheet PDF File
Pulse Electronics, Corp.
PULSE ELECTRONICS CORP
Pulse A Technitrol Company
Pulse A Technitrol Comp...
Description POWER TRANSFORMER, 24 VA
POWER TRANSFORMER, 10 VA
POWER TRANSFORMER, 4.4 VA
POWER TRANSFORMER, 1.2 VA
POWER TRANSFORMER, 1 VA
Low Frequency, Open-Style Laminated Concentric Vertical Profile, PC Plug-In Series
File Size 104.12K  /  1 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Vishay Intertechnology, Inc.
VISAY[Vishay Siliconix]
TFUNK[Vishay Telefunken]
Description 64 Kbit (8 Kbit X 8) TIMEKEEPER&#174; SRAM 硅外延平?iodes
Silicon Epitaxial Planar Z-Diodes 硅外延平面的Z -二极
From old datasheet system
File Size 56.08K  /  5 Page
View it Online
Download Datasheet
    Semitronics, Corp.
Description 600 V, 25 A, TRIAC, TO-220AB
600 V, 8 A, TRIAC, TO-220AB
400 V, 15 A, TRIAC, TO-220AB
400 V, 10 A, TRIAC
800 V, 5 A, TRIAC, TO-220AB
200 V, 10 A, TRIAC
600 V, 15 A, TRIAC, TO-220AB
600 V, 6 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
600 V, 5 A, TRIAC, TO-220AB
400 V, 15 A, TRIAC, TO-48
400 V, 8 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
200 V, 0.6 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-92
400 V, 6 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
200 V, 15 A, TRIAC, TO-220AB
600 V, 8 A, 4 QUADRANT LOGIC LEVEL TRIAC, TO-220AB
400 V, 8 A, TRIAC, TO-220AB
400 V, 12 A, TRIAC, TO-220AB