  PDU15F-10M Datasheet PDF File
List of Unclassifed Manufacturers
ETC
Description FLOAT SWITCHES
File Size 72.57K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. FO-MPO2MPO12C-10M
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
    VISHAY SEMICONDUCTORS
Description 1.5 A, 1000 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-214AC
1.5 A, 600 V, SILICON, RECTIFIER DIODE, DO-214AC