  NSZ456.25A Datasheet PDF File
    Execlics
Part No. EFA025A-70
Description Low Distortion GaAs Power FET
File Size 60.88K  /  2 Page
Texas Instruments
Part No. TPS53014DGS
Description 4.5V - 28V, 25A Synchronous D-CAP2&trade; Mode Step-Down Controller 10-VSSOP -40 to 85