  NJM2801-0543 Datasheet PDF File
Intersil, Corp.
INTERSIL[Intersil Corporation]
Description    CMOS High Performance Programmable DMA Controller
RECTIFIER BRIDGE 10A 100V BR-6 高性能的CMOS可编程DMA控制
CMOS High Performance Programmable DMA Controller 4 CHANNEL(S), 12.5 MHz, DMA CONTROLLER, CDIP40
CMOS High Performance Programmable DMA Controller 4 CHANNEL(S), 12.5 MHz, DMA CONTROLLER, UUC40
DIODE SCHOTTKY DUAL-DUAL COMMON-CATHODE 25V 200mW 0.32V-vf 200mA-IFM 1mA-IF 2uA-IR SOT-363 3K/REEL 4 CHANNEL(S), 12.5 MHz, DMA CONTROLLER, PDIP40
CMOS High Performance Programmable DMA Controller 高性能的CMOS可编程DMA控制
DIODE SCHOTTKY DUAL ISOLATED 25V 200mW 0.32V-vf 200mA-IFM 1mA-IF 2uA-IR SOT-363 3K/REEL
DIODE SCHOTTKY DUAL SERIES 25V 150mW 0.32V-vf 200mA-IFM 1mA-IF 2uA-IR SOT-523 3K/REEL
Triple 3-input positive-NAND gates 14-PDIP 0 to 70
RECTIFIER BRIDGE 10A 800V BR-6
RECTIFIER BRIDGE 10A 1000V BR-6