  NACS151K6.36.3X5.5TR13F Datasheet PDF File
    Vectron International, Inc.
Description OCXO, CLOCK, 4.096 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
OCXO, CLOCK, 2.048 MHz - 16.384 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
OCXO, CLOCK, 5.12 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
OCXO, CLOCK, 10.368 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
OCXO, CLOCK, 6.4 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
OCXO, CLOCK, 13 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
OCXO, CLOCK, 16.384 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
OCXO, CLOCK, 12 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
OCXO, CLOCK, 12.8 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
OCXO, CLOCK, 14.4 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT
OCXO, CLOCK, 5 MHz, HCMOS/TTL OUTPUT