  MX23L3211MC-12G Datasheet PDF File
    Sanyo Electric Co.,Ltd.
SANYO[Sanyo Semicon Device]
12A Bidirectional Thyristor
File Size 98.47K  /  3 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. CS-SASMINIHD2-002
Description Amphenol CS-SASMINIHD2-002 2m (6.6') External 4x HD Mini-SAS Cable - 4x Mini-SAS HD (SFF-8644) to 4x Mini-SAS HD (SFF-8644) Passive Copper Cable [28 AWG] - 12G SAS 3.0 / iPass+™ HD
Tech specs
Official Product Page
HUA FENG CIRCUIT
Picker Components
Description Subminiature Automotive PCB Twin Power Relay 微型汽车板双功率继电
File Size 160.31K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Cables on Demand
Part No. CS-SASMINIHD2-001
Description Amphenol CS-SASMINIHD2-001 1m (3.3') External 4x HD Mini-SAS Cable - 4x Mini-SAS HD (SFF-8644) to 4x Mini-SAS HD (SFF-8644) Passive Copper Cable [30 AWG] - 12G SAS 3.0 / iPass+™ HD
Tech specs
Official Product Page
PICKER[Picker Components]
File Size 170.53K  /  2 Page
Description Amphenol CS-SASMINIHD2-003 3m (9.8') External 4x HD Mini-SAS Cable - 4x Mini-SAS HD (SFF-8644) to 4x Mini-SAS HD (SFF-8644) Passive Copper Cable [28 AWG] - 12G SAS 3.0 / iPass+™ HD
China Semiconductor Corporation
Description 3.0Inch Dot-Matrix Display
File Size 215.39K  /  6 Page
Amphenol Communications Solutions
Part No. SAS3F5110041TR
Description 12G SAS Vertical Receptacle HYBRID
Description 0.56 Inch Single Digit SMD Display
File Size 230.19K  /  7 Page
Part No. SAS3F5110031TR
    SICK AG
Part No. WTF12G-3N2432
Description    PHOTOELECTRIC SENSORS
File Size 1,359.86K  /  7 Page
    SICK AG
Part No. WTF12G-3P2432
DBLECTRO[DB Lectro Inc]
Description SURFACE MOUNT REED RELAYS
File Size 1,229.19K  /  4 Page
Richtek Technology Corporation
Description 1.0V, 1.2V, 1.5V, 1.8V, 2.5V and 3.3V Fixed/Adjustable Output Voltage
2.5V to 5.5V Input Range