  MOS6020-682 Datasheet PDF File
Part No. 683 678 670 673 686 671 679 687 682 681 684 672
Description SUPER ENAMEL - GREY PRIMER
Dual, Ultra-Low-Voltage SOT23 µP Supervisors with Manual Reset and Watchdog Timer
SUPER ENAMEL - GLOSS BLACK
SUPER ENAMEL - MEDIUM GREY
SUPER ENAMEL - GOLD
SUPER ENAMEL - MATT BLACK
Ultra-Low-Voltage SC70 Voltage Detectors and µP Reset Circuits
SUPER ENAMEL - SILVER
SUPER ENAMEL - RED OXIDE PRIMER
SUPER ENAMEL - WHITE PRIMER
SUPER ENAMEL - SATIN ACRYLIC
SUPER ENAMEL - SATIN BLACK
File Size 169.08K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
HUA FENG CIRCUIT
Coilcraft lnc.
Coilcraft, Inc.
COILCRAFT INC
Description SMT Power Inductors
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 3.3 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 8.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 2.2 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 10 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 4.7 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 100 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 150 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 33 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
1 ELEMENT, 6.8 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD ROHS COMPLIANT
Power inductor, shielded, 20% tol, SMT, RoHS 1 ELEMENT, 330 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 470 uH, FERRITE-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD