  M93C66-125 Datasheet PDF File
    The Connor-Winfield, Corp.
Part No. V802-125.0M
Description OSC VCXO 125.0000MHZ 3.3V SMD VCXO, CLOCK, 125 MHz, LVCMOS OUTPUT