  IC61LV2568-15K Datasheet PDF File
    GOWANDA ELECTRONICS CORP
Description 1 ELEMENT, 0.01 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.015 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.022 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.033 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.039 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.047 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD
1 ELEMENT, 0.027 uH, PHENOLIC-CORE, GENERAL PURPOSE INDUCTOR, SMD