  HMPS5600L-100M Datasheet PDF File
Frontier Electronics.
Description SMD WIRE WOUND POWER INDUCTORS
SMD WIRE WOUND POWER INDUCTORS (SHIELDED)
File Size 181.63K  /  2 Page
View it Online
Download Datasheet
Amphenol Communications Solutions
Part No. 10061913-100MLF
Description PCI Express® GEN 3 Card Edge, Storage and Server Connector, Vertical, Surface Mount, x1, 36 Positions, 1.00mm (0.039in) Pitch